image
image Фраза 2 Тут может быть какой-то текст Кнопка
image Фраза 3 Тут может быть какой-то текст Кнопка
image Фраза 4 Тут может быть какой-то текст Кнопка

Завдання Секції

1. Розвиток науково-технологічної системи трансферу інновацій (науково-методичні центри та головні наукові установи НААН України – зональнінауково-інноваційні Центри – регіональні науково-дослідні установи НААН – агроформування регіонів).

2. Наукове забезпечення розробки регіональних програм інноваційного розвитку АПК, моніторинг стану їх виконання, організація широкого використання високоефективних наукових розробок в зоні діяльності Центру.

3. Вивчення попиту на наукові розробки та формування відповідних планів наукових досліджень установ НААН, розміщених у зоні діяльності Центру (в т.ч. спільних з вищими навчальними закладами аграрної освіти).

4. Організація випробування завершених науково-дослідних робіт та адаптації їх до регіональних ґрунтово-кліматичних умов.

5. Організація маркетингових досліджень та трансферу інноваційних проектів в агропромислове виробництво зони діяльності Центру.

6. Науково-консультаційний супровід трансферу інновацій та поширення сільськогосподарської інформації в зоні діяльності Центру.

7. Організація патентно-ліцензійної діяльності та забезпечення захисту прав інтелектуальної власності в наукових установах НААН, що знаходяться в зоні діяльності Центру.

Заглянув один раз, вы обязательно бесплатные программы скачаете для пк с лучшего сайта последние хорошие фильмы смотреть онлайн на кинопортале или ещё можно dle шаблоны бесплатные бесплатые на лучшем сайте.