image
image Фраза 2 Тут может быть какой-то текст Кнопка
image Фраза 3 Тут может быть какой-то текст Кнопка
image Фраза 4 Тут может быть какой-то текст Кнопка

Науковці Чернігівщини – аграріям Херсонщини


17 березня 2016 року в місті Херсоні Департаментом агропромислового розвитку за участю Проекту міжнародної технічної допомоги «Український проект розвитку плодоовочівництва» та компанії «Інфоіндустрія» для виробників органічної продукції проведено семінар «Вирощування екологічно чистої продукції в умовах закритого та відкритого ґрунту». В роботі семінару прийняли участь представники ІСМАВ НААН, «БТУ-Центру», НВК «Екопарк» та інші.

Учасники семінару отримали низку пропозицій та практичних рекомендацій від багатьох представників наукових установ і компаній-виробників щодо екологічного вирощування овочевих і плодово-ягідних, а також усіх основних польових культур.

Із пропозиціями співпраці у застосуванні мікробних препаратів в сучасних аграрних технологіях виступив начальник відділу економіки, інтелектуальної власності та маркетингу інновацій Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН, кандидат економічних наук Юрій Халеп. Розробки Інституту викликали значний інтерес у присутніх, особливо з урахуванням того, що всі препарати пройшли сертифікацію "Органік стандарт", тобто можуть офіційно застосовуватися в органічному виробництві. Доповідач детально розповів, що всі розробки інституту проходять попередню кількарічну перевірку в усіх природно-кліматичних зонах України по мережі Інститутів АПВ НААН і тільки тоді рекомендуються до впровадження. Якраз однією із переваг вітчизняних біопрепаратів перед імпортними є саме те, що  в них використано мікроорганізми, виділені в наших природно-кліматичних умовах.

Сергій Соколов, кандидат сільськогосподарських наук, директор НВК «Екопарк» надав рекомендації та поділився власним досвідом щодо екологізації вирощування малини по всіх етапах технологічного процесу.

Підводячи підсумки семінару заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Херсонської ОДА Маргарита Степанова наголосила на необхідності впровадження новітніх технологій в практику господарювання аграріїв області.

скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы

Переглядів: 352 | Коментарів: 0

Залишити коментар