image
image Фраза 2 Тут может быть какой-то текст Кнопка
image Фраза 3 Тут может быть какой-то текст Кнопка
image Фраза 4 Тут может быть какой-то текст Кнопка

» » В Чернігівському районі обговорили стан аграрної галузі та підготовку до весняно-польових робіт

В Чернігівському районі обговорили стан аграрної галузі та підготовку до весняно-польових робіт


За ініціативою Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації 17 березня 2016 року в Чернігівському районі проведено нараду з питань підготовки до весняно-польових робіт, заготівлі та ефективного використання кормів. В роботі прийняли участь заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олег Крапивний та представники Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН України.

Розпочав роботу наради заступник директора з наукової та інноваційної діяльності Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН України, кандидат економічних наук, доцент Анатолій Москаленко. Він акцентував увагу присутніх на використанні мікробних препаратів землеудобрювальної та захисної дії, біологічних консервантів та навів численні приклади високоефективного застосування наукових розробок чернігівських мікробіологів. Зокрема, в Чернігівському районі активно впроваджують препарати інституту Державне підприємство «Дослідне господарство «Чернігівське» Інституту Північного Сходу НААН, ПрАТ «Чернігівське головне підприємство по племінній справі у тваринництві», СТОВ «Андріївське», ТОВ «Ульянівське», ФГ «Сіверське».

Завідувач відділу наукового забезпечення агропромислового виробництва, кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник Олександр Єгоров зупинився на особливостях догляду за озимими культурами з урахуванням кліматичних умов поточного року. Він зокрема підкреслив важливість ранньовесняного підживлення озимих культур та його відмінності залежно від виду озимих та їх стану. Також він наголосив на необхідності чіткого дотримання технологічних операцій вирощування сільськогосподарських культур.

Завідувач лабораторії селекції та насінництва ІСМАВ, кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник Володимир Бардаков запропонував слухачам конкурентоспроможне насіння сільськогосподарських культур акцентуючи увагу присутніх на насінні вівса, жита, люпину та пшениці.

Олег Крапивний у своєму виступі акцентував увагу на заготівлі якісних кормів, адже це запорука ефективного ведення галузі тваринництва, тому закликав учасників зібрання приймати всіх необхідних організаційних, технологічних, фінансових заходів по заготівлі якісних кормів.

Підводячи підсумки наради, голова райдержадміністрації Віктор Корж висловив сподівання на подальшу більш дієву співпрацю аграріїв району з науковцями ІСМАВ, звернув увагу керівників сільгосппідприємств на необхідності більш активного застосування в практиці сільськогосподарського виробництва сучасних інноваційних розробок науковців-мікробіологів.

скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы

Переглядів: 346 | Коментарів: 0

Залишити коментар