image
image Фраза 2 Тут может быть какой-то текст Кнопка
image Фраза 3 Тут может быть какой-то текст Кнопка
image Фраза 4 Тут может быть какой-то текст Кнопка

» » В Семенівському районі обговорили стан аграрної галузі та підготовку до весняно-польових робіт

В Семенівському районі обговорили стан аграрної галузі та підготовку до весняно-польових робіт


За ініціативою Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації 07 квітня 2016 року в Семенівському районі відбулася нарада з питань підведення підсумків за 2015 рік та підготовка до проведення комплексу весняно-польових робіт в Семенівському районі.

Начальник управління агропромислового розвитку Семенівської райдержадміністрації Олександр Неруш підсумував роботу сільськогосподарської галузі району за 2015 рік.

Заступник директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олег Крапивний у своєму виступі акцентував увагу на ефективному проведенні весняно-польових робіт у області та аспектах кормозаготівлі.

Продовжив нараду заступник директора з наукової та інноваційної діяльності Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН України Анатолій Москаленко. Перед виступом він разом з О. Крапивним вручив дипломи керівникам сільськогосподарських підприємств, які найбільш активно впроваджують вітчизняні наукові розробки в практику сільськогосподарського виробництва: Юрію Сенько (ТОВ «Степанич»), Володимиру Лобосоку (ТОВ «Лан»), Івану Лосю (ТОВ «ім. Чкалова»). Після вручення він розповів присутнім про застосування мікробних препаратів в сучасних аграрних технологіях та відзначив найбільш активне використання наукових розробок вчених-мікробіологів аграріями Семенівського району з поміж інших районів Чернігівської області.

Завідувач лабораторії землеробства та насінництва ІСМАВ, кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник Володимир Бардаков зупинився на перевагах насіннєвого матеріалу вівсу та люпину відділу наукового забезпечення АПВ ІСМАВ.

Також в роботі прийняли участь директор Носівської селекційно-дослідної станції Н. Буняк, директор ТОВ «Поліська картопляна компанія» Д. Стеценко та ряд інших учасників.

В практичній частині учасників наради було ознайомлено з роботою Іванівського льонозаводу.

Підбиваючи підсумки наради заступник голови районної державної адміністрації Олександр Кравцов акцентував увагу керівників господарств на успішному і своєчасному проведенні весняно-посівної компанії.

скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы

Переглядів: 335 | Коментарів: 0

Залишити коментар